Marcin Jelinek                                                                                  Książ Śląski, 29 czerwca 2016 roku

Radny Miejski w Kożuchowie

Książ Śląski 52a

67-120 Kożuchów                                                               

 

 

 

WNIOSKI/INTERPELACJE

 

 

  1. 1.Proszę o kopię umowy spółki Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych USKOM sp. z o.o. i określić w jakiej procedurze Rada Gminy może dokonać zmiany zapisów w umowie spółki.

 

  1. 2.Proszę o wyrażenie stanowiska lub zaproponowanie rozwiązania w zakresie następującej sprawy zgłoszonej przez Pana Pawła Rychlika, cyt. „. Od dekad panuje ogromna zapadłość w dziedzinie Krwiodawstwa, zniwelowałem ją gdy działałem, od 1 go stycznia 2015 roku znowu dziura. Przemyślcie to jak zrobić i co uczynić ,żeby uchwalić na Radzie przywileje dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi promując w ten sposób idee czerwonokrzyską - krwiodawstwo. Pierwszym przywilejem dobrze żeby było Zezwolenie na darmowe korzystanie z wód na terenie Gminy w wędkowaniu ( wędkarstwo), darmowe przejazdy do Nowej Soli i Z. Góry( jeśli było by to możliwe). Proszę określić czy nasz samorząd może z własnej woli uchwalić jakiekolwiek przywileje, jeżeli tak to jakie?