Marcin Jelinek                                                                     Książ Śląski, 26 marca 2019 roku

Radny Miejski w Kożuchowie

Książ Śląski 11E

67-120 Kożuchów                                                                

 

 

 

 

 

WNIOSKI/INTERPELACJE

  1. 1.Proszę o informację odnośnie czy po kilku zmianach prawa łowieckiego ( z maja i lipca) w roku 2018, czy aktualnie podczas szacowania szkód na nieruchomościach rolnych jest obecny przedstawiciel gminy ( wg. pierwotnych założeń maił być to sołtys), czy urząd egzekwuje ten obowiązek i wysyła swojego przedstawiciela, bowiem spotkałem się z informacjami, że szacowanie szkód odbywa się w obecności tylko przedstawiciela koła łowieckiego.

 

  1. 2.W związku z informacją przekazaną Panu Burmistrzowi na zebraniu sołeckim w Studzieńcu proszę o rozwiązanie sprawy i wniosku o przeniesienie wiaty przystankowej znajdującej się w Studzieńcu na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową w kierunku Nowej Soli.

 

  1. 3.Proszę ponownie o utwardzenie drogi gminnej tłuczniem w miejscowości Studzieniec dz. nr 6/17, w szczególności stanowiącej dojazd do posesji na działce 6/7.

 

  1. 4.Proszę o informacje czy istnieje formalna możliwość przekwalifikowania działki nr 185 lub 184/4 w miejscowości Studzieniec (aktualnei są tam miejsca postojowe przy cmentarzu), tak by wyznaczyć na niej również pas drogowy w celu publicznego dojazdu do działek nr 544/3, 544/2, 184/1.