Marcin Jelinek                                                                          Książ Śląski, 29 grudnia 2014r..

Radny Miejski w Kożuchowie

Książ Śląski 52a

67-120 Kożuchów

tel. 6967 516 037

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

INTERPELACJE

  1. Proszę o informacje na jakim etapie jest weryfikacja umowy na wykonanie zatok autobusowych w miejscowości Studzieniec, jaka została skierowana do Gminy Kożuchów ze strony Zarządu Dróg Wojewódzkich.
  1. Proszę o wystąpienie do Zarządu dróg Powiatowych z zapytaniem w kwestii planowanej modernizacji drogi powiatowej nr w miejscowości Studzieniec (gm. Kożuchów) w zakresie przewidzianego terminu rozpoczęcia ww. inwestycji, która jest tak niezmiernie oczekiwana przez mieszkańców. Ponad 3 lata temu projekt przebudowy drogi był konsultowany z mieszkańcami, niestety do dzisiaj inwestycja nie została rozpoczęta, zapewne jednym z powodów jest brak środków na wykonanie planowanych prac modernizacyjnych, jednakże proszę o informację kiedy mieszkańcy mogą oczekiwać jakich robót w tym zakresie.
  1. Proszę podjecie działań zmierzających do modernizacji i zapewnienia przejezdności drogą powiatową pomiędzy wsiami Książ Śląski (gmina Kożuchów), a wsią Czasław (gm. Otyń). Droga stanowi jedyne połączenie pomiędzy obydwoma miejscowościami, jest bardzo mocno eksploatowana przez ciężkie samochody i maszyny wykonujące prace leśne, co powoduje jej dewastacje i zdecydowanie utrudnia ruch pojazdów                 w osobowych tą drogą. Proszę o podjecie działań zmierzających do zapewnienia               co najmniej przejezdności drogi.